İlham Sensin


Biliyoruz ki en özel günler en telaşlı günlerdir. Sürecin kendisi mutluluğunuzun kaynağı olsa da mutluluğunuzu tazeleyecek olan su yüzeyine çıkan kısacık saniyelerdir. Bizler; nadir olan o özel anlarınızda, sizi anlayarak ve bu işi odağımızda tutarak hikayenizi yansıtan videolar/klipler hazırlamayı ilke edindik.

hizmetlerimizle tanışın

HAKKIMIZDA
Bir hikayemiz var hayallerle yola çıktı , hayallerin gerçekleşmesi tanık olarak ölümsüzlüğün kapılarını açtı. Amaç sadece tanık olarak her şeyi kayda almak değil elbette... Biliyoruz ki en özel günler , en telaşlı da günlerdir, sürecin kendisi mutluluğunuzun kaynağı olsa da o mutluluğun su yüzeyine çıktığı kısacık saniyelerdi büyük bir günün içinde bizim aradığımız. Mutluluğunuzu tazeleyecek olan o nadir anlardır. Bizler; o anlardan sizlere, sizi anlayarak ve sadece, bu işi odağımızda tutarak sentez videolar/klipler hazırlamayı görev edindik. Eğer sizde bu dizeler de kendi düşüncelerinizi hissettiyseniz hiç durmayın, bize ulaşın!

Recep Sünnetci

Kurucu / Fotoğrafçı - Bir Hikayemiz VarHİZMET PAKETLERİMİZ


İLETİŞİM


Eğer aklınızda soru işaretleri varsa hadi durmayın ... Bizimle iletişime geçin ! Kısa süre içerisinde size geri dönülecektir!

Türkiye'nin her kentinde, mutlu anların peşindeyiz.

+90 0534 284 65 85

birhikayemizvar@gmail.com